Największe lodowisko na Podhalu

Lodowisko usytuowane na terenie Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem jest największym (powierzchnia 1800 mkw.) i najszybszym lodowiskiem na Podhalu, cieszącym się każdego roku dużym zainteresowaniem miłośników jazdy na łyżwach. Przypominamy, że na mocy umowy wzajemnej z Centralnym Ośrodkiem Sportu w Zakopanem, również podczas tegorocznych ferii zimowych dzieci i młodzieży z zakopiańskich szkół podstawowych i gimnazjów będą mogły bezpłatnie korzystać z lodowiska. W trakcie zimowych ferii małopolskich, czyli od 12 do 25 lutego 2018 r., tak jak w okresie świąteczno-noworocznym, dzieci i młodzież mogą skorzystać z lodowiska za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. 

Bezpłatny wstęp na lodowisko dla uczniów przewiduje w swoim głównym punkcie umowa, którą COS - OPO w Zakopanem zawarł z Zakopiańskim Centrum Kultury. 

Lodowisko dostępne jest codziennie w godzinach 9.00 - 20.00. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia łyżew. 

Dodatkową atrakcję przy korzystaniu z lodowiska stanowi możliwość użytkowania znajdującego się wokół niego profesjonalnego toru lodowego w przypadku, gdy nie odbywają się tam treningi grup przebywających w Ośrodku.