Program edukacyjny TPN-u "Bliżej Tatr" dla uczniów klasy II SP w 2019 r.

        W dniu 26 marca 2019 roku klasa II uczestniczyła w zajęciach programu "Bliżej Tatr" organizowanym w siedzibie TPN w Zakopanem. Tematem zajęć edukacyjnych były "Ślady i tropy". Podczas zajęć uczniowie zwiedzili wystawę w Centrum Edukacji Przyrodniczej. Brali udział w zajęciach, których celem było poznanie zwierząt i ich śladów oraz tropów. Uczniowie mieli za zadanie dopasować trop do odpowiedniego gatunku. Brali również udział w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Częścią programu był konkurs plastyczny. Zadanie dzieci polegało na wymodelowaniu zwierząt poznanych na zajęciach. Prace konkursowe można składać do 30 kwietnia 2019 roku. Na zakończenie zajęć uczniowie świetnie bawili się w sali zabaw.

Beata Sikora

Galeria zdjęć